قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : شنبه ۹۸/۱۲/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» بهترین شرکت خرید فرش 700 شانه

شرکت خرید فرش 700 شانه کاشان

بهترین شرکت خرید فرش 700 شانه از شناسایی فرش ماشینی مشخص می شود . اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که تصمیم دارید فرش 700 شانه خریداری نمایید ، می توانید اطلاعات مناسبی درباره فرش های ماشینی و فرش ماشینی 700 شانه به دست آورید و از طریق شناخت فرش مناسب و ویژگی های آن ، بهترین شرکت خرید فرش را شناسایی کرده و تشخیص دهید و خرید خود را انجام دهید .


فرش ماشینی چیست ؟

فرش ماشینی در ادامه ی فرش دستباف به وجود آمد . فرش ماشینی بر خلاف فرش دستباف که به وسیله ی دست و به وسیله ی نیروی انسانی بافته می شود به وسیله ی ماشین آلات نساجی و صنعتی بافته می شود . روش تشخیص و بررسی فرش های دستباف و فرش ماشینی متفاوت است .
فرش ماشینی را از طریق مشخصات فنی آن و فاکتورهای مربوط به فرش ماشینی تشخیص می دهند . مشخصات فنی فرش ماشینی در واقع شانه و تراکم آن و جنس فرش ماشینی است که در ادامه این موارد را باز کرده و توضیح می دهیم ، تا شما نه از طریق اسم بلکه از طریق مشخصات فرش ماشینی بتوانید بهترین شرکت خرید فرش را تشخیص دهید .

شانه و تراکم فرش 700 شانه در بهترین شرکت تولید فرش

شانه و تراکم تعریفی دارد که برای شما بازگو می شود تا بتوانید در صورت نیاز ، صحت مشخصات فرش ماشینی خود را تشخیص دهید . شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی می گویند . در حالی که تراکم به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی می گویند . میزان تراکم و فشردگی فرش در هر یک متر مربع فرش بستگی به شانه و تراکم فرش دارد . همانطور که از تعریف متوجه شدید ، هر چه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد یعنی تعداد گره بیشتری در هر یک متر مربع فرش ماشینی بافته شده و فرش فشردگی و تراکم بیشتری دارد . و هرچه تعداد گره فرش بیشتر باشد ، به نحوی و به نوبه ی خود در طول عمر فرش ماشینی تاثیر گذار است . شما اولا سعی کنید ، یک شرکت معتبر را برای خرید فرش خود انتخاب کنید ، ثانیا بدانید که فاکتورهای یک شرکت خوب خرید فرش چیست ؟ مثلا ، شما تعریف بهترین شرکت خرید فرش را از کسی شنیده اید و وقتی به آنجا برای خرید مراجعه می کنید و دو فاکتور مهم شانه و تراکم  و جنس فرش ماشینی را بررسی می کنید ، می بینید ، این بهترین شرکت خرید فرش ،معیار های لازم یک شرکت خوب و تولید کننده ی بهترین فرش های ماشینی را ندارد . در اینجاست که شما متوجه می شوید ، نباید گول ظاهر فروشگاه و زرق و برق آن را خورده و باید ، در جایی دیگر و در برندی دیگر به دنبال فرش ماشینی مطلوب خود باشید .
شما می توانید برای خرید فرش ماشینی 700 شانه با قیمت مناسب ، گره های آن را شمارش کنید اما مواظب باشید با دقت این کار را انجام دهید زیرا کوچکترین اشتباه در شمارش گره ها باعث اشتباه در کل می شود .
یک فرش 700 شانه در هر یک سانت از راستای عرضی فرش دارای 7 عدد گره می باشد که شما می توانید برای سهولت در کارتان ، یک سانت از فرش ماشینی را با دقت بشمارید و اگر 7 عدد گره شماره کردید ، اطمینان حاصل کنید که فرش شما ، یک فرش 700 شانه واقعی است .

جنس فرش ماشینی 700 شانه در بهترین شرکت تولیدی فرش

عامل مهم دیگری که در خرید یک فرش درجه یک و با کیفیت تاثیر می گذارد ، جنس فرش است . جنس فرش در واقع جنس آن الیافی است که با آن فرش ماشینی بافته می شود . فرش درجه یک موجود در بازار با جنس نخ اکریلیک بافته می شود . باید این امر را بدانید که فرش درجه یک به فرشی گویند که دارای جنس خوب و ماندگار می باشد .
نخ اکریلیک به دلیل اینکه شباهت بسیاری به پشم دارد ، اما از نوع مصنوعی میباشد ، باعث طول عمر فرش ماشینی می شود . جنس های دیگری نیز وجود دارند که در بافت فرش ماشینی به کار می روند مثل پلی استر و پلی پروپلین . که این دسته از فرش های ماشینی اگر چه طرفداران خاص خود را دارند اما از نظر ماندگاری و طول عمر ، همانند فرش اکریلیک نخواهند بود .
فرش ماشینی اکریلیک از سایر جنس ها گران تر است . البته اکریلیک هیت ست نیز هست که پرزدهی اکریلیک را نداشته و گران تر از اکریلیک معمولی می باشد .
پس باید بتوانید ویژگی های فرش اکریلیک را تشخیص دهید و تفاوت آن را با پلی استر بدانید ، و هنگام خرید ، یک فرش پلی استر را به عنوان یک فرش درجه یک بازار خریداری ننمایید . یا اینکه پول یک فرش درجه یک اکریلیک را بابت یک فرش ماشینی پلی استر نپردازید ! البته هستند کسانی که به دنبال فرش پلی استر می باشند . این افراد نیز باید ، بتوانند درجه یک بودن فرش خود را تشخیص داده و از بهترین شرکت تولید کننده ی فرش پلی استر خرید خود را انجام دهند .

ویژگی های یک فرش 700 شانه درجه یک اکریلیک

1- یک فرش اکریلیک درجه یک ، طول عمر بالایی دارد . از نظر کوتاه شدگی ، منعطف بودن و کش آمدن فرش در دراز مدت ، کوبیده شدن فرش در اثر رفت و آمد زیاد ، مقاومت بالایی دارد .
2- فرش اکریلیک از نظر شست و شو و در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گرفتن و از نظر مقاومت در برابر گرمای مستقیم ،بسیار مقاوم است .
3- از نظر زیبایی و رخ فرش ، فرش های اکریلیک از فرش های پلی استر دارای زیبایی بیشتری است . نخ پلی استر به ابریشم مصنوعی معروف است  و شاید درخشندگی بالایی داشته باشند اما در دراز مدت ، کوبیده شده و یا تغییر شکل می دهند .
4- فرش اکریلیک اگرچه در ابتدا پرزدهی دارند اما ، به مرور زمان از بین می رود و طول عمر این فرش زیادتر از سایر فرش های ماشینی است .
امیدوارم این مقاله بتواند به شما کمک کند که بتوانید ، بهترین فرش ماشینی 700 شانه را از بهترین شرکت خرید فرش ، خریداری نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه