برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۵/۱۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 700 شانه بهتر است یا فرش 1200 شانه

تفاوت های فرش 700 شانه با فرش 1200 شانه

فرش های ماشینی در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می شود . فرش ها از نظر جنس ، تعداد شانه و تراکم ، ابعاد و طرح و رنگ به دسته های مختلف تولید می شود موضوع بحث اصلی ما تفاوت تعداد شانه و تراکم و بررسی کیفیت و ویژگی فرش ها از نظر تعداد شانه و تراکم می باشد تا بتوانیم به شما عزیزان هنگام خرید فرش ماشینی کمک کنیم تا بتوانید بهترین فرش ماشینی را انتخاب کنید . 
انواع فرش ماشینی
فرش های ماشینی موجود در بازار فرش به شرح زیر می باشد :
•    فرش ماشینی 500 شانه
•    فرش ماشینی 700 شانه
•    فرش ماشینی 1000 شانه
•    فرش ماشینی 1200 شانه
معمولا مردم هنگام خرید فرش درجه یک و با دوام اول به سراغ فرش های 700 شانه می روند زیرا هم از نظر کیفیت و تنوع طرح و نقش در رتبه بالایی قرار دهند در ادامه به ویژگی های فرش هفتصد شانه و فرش هزار و دویست شانه می پردازیم تا در آخر بتوانید بهترین فرش را تشخیص دهید . شرکت فرش کاشان تولید کننده نامی و مشهور در صنعت فرش است که در سابقه و رزومه کاری خود تولید انواع فرش ماشینی را ثبت کرده است .
فرش های ماشینی در ابعاد فرش شش متری ، فرش نه متری و فرش دوازده متری تولید می شود اما این مجموعه می تواند فرش های شما را با اندازه های دلخواه و سفارشی تولید کند . این کار سبب اعمال هزینه بیشتری می شود اما امکان پذیر است .

تفاوت فرش 700 شانه با فرش 1200 شانه
فرش های ماشینی دو مشخصه اصلی و مهم دارند که مورد بررسی قرار می گیرد که شامل شانه و تراکم  می شود . شانه همان تعداد ریشه هایی موجود در یک متر عرضی فرش و تراکم تعداد گره های یک متر عرضی فرش می باشد که کم و زیاد شدن آن بر روی فرش تاثیر می گذارد برای مثال هر چه تراکم یک فرش بالاتر باشد فرش ماشینی سنگین تر می شود و شرکت تولید کننده برای کاهش دادن وزن فرش مجبور است که از ضخامت فرش بکاهد . با این کار فرش برای مکان هایی که پر رفت و آمد است مناسب نیست در ادامه بیش تر با تفاوت فرش های ماشینی 700 شانه و فرش 1200 شانه آشنا می شویم .

فرش 700 شانه بهتر است یا فرش 1200 شانه
فرش های 700 شانه از ضخامت خوبی برخوردار است این فرش در تراکم 2550 تولید و بافته می شود . همانطور که پیش تر گفتیم فرش 1200 شانه مناسب مکان های پر رفت و آمد نمی باشد اما بالعکس فرش های 700 شانه مناسب است . این فرش در برابر پاخوردگی مقاوم است و سفت و کوبیده نمی شود . در ابتدا فرش های 700 شانه در طرح های زیبا و متنوعی تولید می شد اما پس از مدتی فرش های ماشینی که با تراکم بالاتری بافته می شدند از نظر ظاهر و کیفیت به فرش های دستبافت نزدیک شدند اما امروزه فرش های 700 شانه نیز در طرح های فرش های دستباف تولید می شود و لقب فرش 700 شانه دستبافگونه را نیز به خود اختصاص داده است . البته ناگفته نماند که زیبایی فرش های 1200 شانه به دلیل ظرافتی که دارند غیر قابل انکار می باشد اما از آنجایی که بعضی افراد زیبایی از کیفیت برایشان اهمیت بیشتری دارد به سراغ فرش های 1200 شانه می روند .
فرش های 700 شانه نسبت به فرش های 1200 شانه دوام و مقاوت بالاتری دارد در نتیجه بیش تر از سایر فرش های ماشینی عمر می کند .
فرش های 1200 شانه به دلیل داشتن طرح و زمینه شلوغ برای کسایی که فرزند کوچک دارند یا حیوان خانگی نگه میدارند مناسب تر است زیرا لکه ها و آلودگی ها را در خود گم می کنند یا کمتر نشان می دهند .

تفاوت قیمت و هزینه در فرش های 700 شانه و 1200 شانه
عامل دیگر که باعث متمایز شدن این قالی شده است قیمت بسیار مناسب آن است . نکته قابل توجهی که شاید برای هر کسی ملاک خرید فرش های 700 شانه از فرش کاشان باشد خرید فرش 700 شانه به قیمت درب کارخانه می باشد . این شرکت با از میان برداشتن واسطه ها و دلال ها با مشتریان خود به صورت مستقیم ارتباط می گیرد . 
همچنین برای تازه عروس و دامادهایی که قصد دارند در ابتدای زندگی مشترک مسیر همواری داشته باشند و زیر بار قرض و بدهی نروند این فرش مناسب است .

مکانی مناسب برای خرید فرش درجه یک
همانطور که پیش تر گفتیم شرکت فرش کاشان یکی از تولید کنندگان معتبر در کشور است که هیچ زمانی کیفیت محصولات خود را فدای پول نمی کند و تنها هدف آن رسیدن مشتری به فرش دلخواه و با کیفیت می باشد . فرش کاشان در لیست محصولات خود بیش از 1500 طرح را ثبت کرده است که توانایی پاسخگویی به تمام سلیقه و نیازها را داشته باشد شما می توانید هر طرحی را در ابعادی از این مجموعه خریداری کنید و اما راه های ارتباطی و خدمات پس از فروش فرش کاشان به شرح زیر می باشد :
خرید اینترنتی فرش های درجه یک کاشان : خرید اینترنتی و آنلاین مدتی است که جای خرید های حضوری که هم وقت و هم هزینه زیادی را صرف می کرد را گرفته است فروش فرش نیز از این قائده مستثنی نمی باشد شما تنها باید اینترنت و کمک گرفتن از فضای مجازی در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید محصولات خود را خریداری کنید  و محدود به یک زمان و مکان نشوید . به وب سایت و فروشگاه های زنجیره ای فرش کاشان مراجعه کنید و فرش آنلاین خود را سفارش دهید .
خرید حضوری فرش ماشینی 700 شانه : اگر امکان خرید اینترنتی را ندارید یا ترجیح می دهید که به صورت حضوری و فیزیکی فرش خریداری کنید با مشاورین و واحد پشتیبابی و فروش فرش کاشان تماس حاصل کنید و پس از هماهنگی های لازم به کارخانه فرش کاشان مراجعه کنید .
توجه داشته باشید شما از هر روشی که برای خرید فرش اقدام کنید بی شک از خریدتان راضی خواهید بود و هیچگاه احساس پشیمانی نخواهید کرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه