برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۵/۱۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید انواع فرش ماشینی روشن 700 شانه کاشان

فرش ماشینی 700 شانه زمینه روشن

فرش های ماشینی در انواع جنس ، تعداد شانه و تراکم ، طرح و رنگ و ... بافته می شوند . یکی از محصولاتی که در شرکت فرش کاشان تولید می شود فرش های 700 شانه می باشد که در تنوع بالایی از طرح و رنگ و با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به فروش می رسند . فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2550 در رنگ های روشن و تیره تولید می شود . انواع فرش های ماشینی رنگ روشن را می توان در ترکیب رنگ های بسیار زیبا و بهترین کیفیت الیاف و جنس فرش در شرکت فرش کاشان مشاهده و خریداری کرد . تولید فرش های ماشینی جدید به عوامل زیادی بستگی دارد که نیازمند تنوع و خلاقیت می باشد .

فرش های ماشینی 700 شانه رنگ روشن
همانطور که می دانید فرش روح یک خانه به حساب می آید . فرش ها در گذشته فقط به عنوان کفپوش استفاده می شده اند اما در حال علاوه بر این بر روی زیبایی و دکوراسیون نیز تاثیر بسیار دارد . با انتخاب درست رنگ و طرح فرش شما می توانید نظر هر بیننده ای را به زیبایی منزل خود جذب کنید . باید توجه داشته باشید که شما نمی توانید به آسانی مدام در حال تعویض فرش های ماشینی باشید . فرش ها از لحاظ قیمت و کیفیت ، دوام و ... جز محصولاتی هستند که خرید آن بسیار دشوار است .

انتخاب رنگ مناسب فرش ماشینی
در مرحله اول خرید فرش ابتدا به کیفیت و سپس به هماهنگی آن با فضا دقت کنید . این دو مورد مهم ترین عوامل انتخاب یک فرش هستند . امروزه به دلیل کم شدن متراژ خانه و کوچک شدن ان ها از فرش های رنگ روشن بیشتر از گذشته استفاده می شود . فرش کالای است که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ گاه از لیست ملزومات یک خانه حذف نمی شود . پس باید رنگ و طرحی را انتخاب کنید که با توجه به تغییر زود به زود مد و سبک احتیاج نباشد هر چند وقت یک بار آن را تعویض کنید و چند سالی مهمان خانه های شما باشد . طرح و رنگ فرش نباید به گونه ای باشد که پس از مدتی شما از آن خسته شوید و دلتان را بزند . رنگ در فرش های ماشینی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بیشترین مساحت یک خانه را می پوشاند و چشم ها را ناخودآگاه به سمت خود می کشد . اگر شما فرش های ماشینی خود را براساس اصول و نکات زیبایی خریداری کنید در زیباتر جالوه دادن منزل خود چند قدم جلو افتاده اید .

عوامل مختلفی باعث می شود که انتخاب شما در رنگ فرش به یک انتخاب درست ختم شود برای مثال متراژ خانه یکی از عوامل مهم در انتخاب رنگ فرش است . از فرش های رنگ روشن برای خانه های آپارتمانی و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد . فرش ها روشن موجب می شوند تا فضای اطراف خود را بزرگتر از واقعیت نشان دهند . عامل دیگر استفاده از آن  فرش در مکان های مختلف منزل مانند اتاق خواب ، اتاق کودک و ... می باشد . اگر اتاق شما نور کافی ندارد بهتر از فرش های لایت روشن استفاده کنید تا در انعکاس نور تاثیر مثبت داشته باشد . البته باید توجه داشته باشید که باید فرشی را انتخاب که قابلیت شست و شوی بالایی داشته باشد زیرا فرش های رنگ روشن آلودگی را بیشتر نشان می دهند و اگر در مسیر های پر تردد قرار بگیرند زودتر آلوده می شوند . نکته قابل توجه در فرش های روشن این است که این فرش ها زودتر و آسانتر از فرش های تیره رنگ با دکوراسیون ست می شوند .

اما چرا فرش های ماشینی 700 شانه روشن فرش کاشان ؟

شرکت فرش کاشان یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی می باشد که تمامی محصولات خود را با بهترین الیاف و موا مصرفی تولید می کند . این مجموعه برای تولید فرش های ماشینی از الیاف آکرلیک هیت ست شده استفاده می کند که دارای ویژگی ها و قابلیت های فراوانی می باشد از جمله ضد حساسیت بودن ، ضد آلرژی و عدم پرزدهی که از ویژگی های بارز این فرش می باشد . از آنجایی که فرش های روشن زود کثیف می شوند اگر فرش از تنوع آکریلیک باشد به راحتی قابل شست وشو می باشد و آلودگی ها به آسانی از روی آن پاک می شوند . از فرش های 700شانه آکریلیک در مکان هایی مانند سالن پذیرایی و اتاق خواب ها استفاده می شود . این فرش از قابلیت پاخوردگی و برگشت پذیری نیز برخوردار می باشد .

خرید فرش های 700 شانه فرش کاشان
به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توانید با شرکت فرش کاشان در ارتباط باشید و محصولات خود را از این کارخانه سفارش دهید . به وبسایت فرش کاشان مراجعه کرده و پس از مشاهده فرش های ماشینی ، فرش مورد نظر خود را سفارش دهید و جهت خرید حضوری با واحد پشتیبانی و مشاوره تماس حاصل کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه