برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۹/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش700 شانه طرح افشان

فرش 700 شانه طرح افشان

یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی، فرش های 700 شانه است و در شاخه فرش های 700 شانه، فرش مدل افشان یکی از زیبا ترین فرش ها از این دسته می باشد. 


خصوصیات فرش 700 شانه طرح افشان

1- طراحی نقشه:
طرح افشان یکی از پر فروش ترین و زیبا ترین فرش های 700 شانه محسوب می شود چرا که در بافت این نوع فرش از نقش و نگاره های زیبا و سنتی استفاده شده و از فرش های زمینه شلوغ محسوب می شود.

2- تراکم فرش های 700شانه افشان:
فرش های 700 شانه در تراکم 2550 بافته می شوند و به دلیل تراکم پایین تری که نسبت به فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه دارد از رنگ بندی و تنوع بالاتری برخوردار است و چون در بافت فرش های هفتصد شانه از نخ آکرولیک استفاده می شود. این نوع فرش از نرمی و لطافت ویژه ای برخوردار می باشد.

فرش های 700 شانه افشان  برای چه نوع دکوراسیونی مناسب است؟
از فرش هفتصد شانه افشان بدلیل شلوغ بودن زمینه فرش می توانید در هر فضا و مکانی بدون در نظر گرفتن زاویه اتاق یا مکان مورد نظرتان استفاده کنید. اگر منزل کوچکی دارید پیشنهاد می کنیم از فرش های هفتصد شانه افشان استفاده کنید چرا که فرش های هفتصد شانه مدل افشان به دلیل نداشتن ترنج یا محراب در مرکزیت فرش و همچنین شلوغ بودن زمینه فرش فضاهای کوچک را بزرگتر از اندازه واقعی اش نشان می دهد.

رنگ بندی فرش طرح 700شانه افشان:

فرش های 700 شانه افشان در رنگ های طرح افشان کرم،طرح افشان سرمه ای،طرح افشان فیروزه ای و طرح افشان فیلی یافت می شود.
ناگفته نماند که پر فروش ترین رنگ های مدل افشان، فرش های 700 شانه سرمه ای و فرش های 700 شانه کرم است.


فرش 700 شانه سرمه ای افشان در چه مکان هایی استفاده شود؟
یکی از اصول طراحی دکوراسیون زیبا استفاده از ترکیب رنگ هاست. اگر به دنبال طراحی یک دکوراسیون مدرن در منزلتان هستید از رنگ سرمه ای مدل افشان هفتصد شانه استفاده کنید. شما می توانید در کنار رنگ فرش سرمه ای افشان جهت دکور فضای مورد نظرتان از رنگ های روشن جهت پرده و مبلمانتان استفاده کنید.با ترکیب دو رنگ متضاد در کنارهم منظره ای شیک و چشم نواز را طراحی می کنید و چشم بیننده هیچ گاه از دیدن این ترکیب رنگی خسته نمی شود.

فرش 700شانه افشان کرم:
از رنگ های روشن نیز برای بزرگتر نمایش دادن فضا ها استفاده می کنند اگر می خواهید فضای مورد نظرتان را بزرگتر نشان دهید از فرش افشان کرم استفاده کنید. همچنین اگر دانش کافی در مورد ترکیب رنگ ها ندارید می توانید با انتخاب فرش های افشان یک ترکیب زیبا بوجود بیاورید، به این دلیل که رنگ کرم موجود در این بافت به راحتی با تمامی رنگ ها ست می شود و قابل استفاده در هر مکان با هر ترکیب رنگی است.

ابعاد فرش طرح 700 شانه افشان:

این نوع فرش در ابعاد فرش 700شانه 6 متری، فرش 700 شانه 9متری و فرش 700 شانه 12 متری بافته می شود.
اگر مستاجر هستید و مدام در حال جاجایی و نقل مکان هستید و سبکی فرش برایتان مهم است می توانید از فرش افشان 6 متری استفاده کنید.

 

قیمت فرش 700 شانه افشان:
قالی های 700 شانه ازنظر قیمت هم در رتبه اول قرار گرفته اند و قیمت مناسب یکی دیگر از مزیت ها برای خرید فرش های 700 شانه مدل افشان است. اگر به دنبال خرید فرش های قیمت مناسب و با کیفیت هستید و کیفیت فرش برایتان مهم است. حتما از انواع مدل های 700شانه طرح افشان در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دیدن کنید.فروشگاه اینترنتی فرش کاشان این افتخار را دارد تا به شما در خرید فرش با کیفیت کمک کند. همکاران ما در بخش بازرگانی با مشاوره رایگان و قرار دادن اطلاعات کافی جهت خرید فرش مناسب شما را تا رسیدن به هدف نهایی که همان خرید فرش با کیفیت وقیمت مناسب هست یاری می کند.

امیدواریم شما نیز با عضویت دراین فروشگاه اینترنتی و خرید ازاین مجموعه، ترغیب کننده ما در امر فروش محصول با کیفیت و با استاندارد باشید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه